Popup entity (1.0.0) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Center
eu: Erdian

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Top
eu: Goian

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Active
eu: Aktiboa

en: Bottom
eu: Behean

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Position
eu: Kokapena

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Changed
eu: Aldatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea
