Popup entity (1.0.0) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Center
fi: Keskellä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Top
fi: Ylhäällä

en: View
fi: Näytä

en: Display
fi: Näyttö

en: Created
fi: Luotu

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Active
fi: Voimassa

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Position
fi: Sijoitus

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Middle
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Changed
fi: Muuttunut

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Translations
fi: Käännökset

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko
