Popup entity (1.0.0) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Center
gl: Centrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Top
gl: Superior

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Bottom
gl: Botón

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Position
gl: Posición

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Middle
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Changed
gl: Cambiado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Translations
gl: Traduccións

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Popup
gl: Emerxente

en: Popups
gl: Emerxentes

en: Administrative title
gl: Título administrativo
