Popup entity (1.0.0) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Active
gu: સક્રિય

en: Bottom
gu: નીચે

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
