Popup entity (1.0.0) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Actions
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Active
jv: Aktif

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Language code
jv: Kode bāsā
