Popup entity (1.0.0) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Top
ka: ზედა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Active
ka: აქტიური

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Position
ka: პოციზია

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Language code
ka: ენის კოდი
