Popup entity (1.0.0) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Center
km: កណ្តាល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Top
km: កំពូល

en: View
km: មើល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Bottom
km: បាត

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
