Popup entity (1.0.0) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Top
ku: سەرەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Visibility
ku: بینایی

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Language code
ku: کۆدی زمان
