Popup entity (1.0.0) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Top
lt: Viršus

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Created
lt: Sukurta

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Active
lt: Aktyvus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Position
lt: Pozicija

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Translations
lt: Vertimai

en: Language code
lt: Kalbos kodas
