Popup entity (1.0.0) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Top
ne: माथि

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
