Popup entity (1.0.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Language code
nn: Språkkode
