Popup entity (1.0.0) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Actions
ps: چارې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Vertical
ps: نېغ

en: Active
ps: فعال

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Position
ps: ځاى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
