Popup entity (1.0.0) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Center
ro: Centru

en: Settings
ro: Setări

en: Top
ro: Sus

en: View
ro: Afișează

en: Display
ro: Afișaj

en: Created
ro: Creat

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Active
ro: Activ

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Position
ro: Poziție

en: Authoring information
ro: Informații despre autor

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Changed
ro: Schimbat

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: Translations
ro: Traduceri

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ
