Popup entity (1.0.0) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Actions
ru: Действия

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Center
ru: Центр

en: Settings
ru: Настройки

en: Top
ru: Вверху

en: View
ru: Просмотр

en: Display
ru: Отображение

en: Created
ru: Создано

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Active
ru: Активно

en: Bottom
ru: Снизу

en: Visibility
ru: Видимость

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Position
ru: Позиция

en: Authoring information
ru: Информация об авторе

en: Middle
ru: По центру

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Changed
ru: Изменение

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Translations
ru: Переводы

en: Language code
ru: Код языка

en: Popup
ru: Всплывающее окно

en: Popup settings
ru: Настройки всплывающего окна

en: Administrative title
ru: Административный заголовок

en: Breakpoints
ru: Точки останова

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
