Popup entity (1.0.0) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Center
sk: Na stred

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Top
sk: Navrch

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Active
sk: Aktívny

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Position
sk: Pozícia

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Translations
sk: Preklady

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu
