Popup entity (1.0.0) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Actions
sl: Akcije

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Top
sl: Na vrhu

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Active
sl: Aktiven

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Position
sl: Položaj

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Language code
sl: Koda jezika
