Popup entity (1.0.0) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
