Popup entity (1.0.0) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: View
sr: Преглед

en: Display
sr: Приказ

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Bottom
sr: Дно

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
