Popup entity (1.0.0) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Actions
te: చర్యలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Top
te: పైన

en: View
te: చూడు

en: Display
te: చూపు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Position
te: స్థానం

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Translations
te: అనువాదాలు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
