Popup entity (1.0.0) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Top
ug: ئۈستى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Language code
ug: تىل كودى
