Popup entity (1.0.0) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Actions
uk: Дії

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Center
uk: По центру

en: Settings
uk: Налаштування

en: Top
uk: Зверху

en: View
uk: Перегляд

en: Display
uk: Показ

en: Created
uk: Створено

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Active
uk: Активно

en: Bottom
uk: Знизу

en: Visibility
uk: Видимість

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Position
uk: Позиція

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: Middle
uk: Середина

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Changed
uk: Змінено

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Translations
uk: Переклади

en: Language code
uk: Код мови

en: Popup
uk: Спливні

en: Popup settings
uk: Налаштування спливного вікна

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: Breakpoints
uk: Точки переходу

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
