Popup entity (1.0.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Center
ur: وسط

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Active
ur: فعال

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
