Popup field group (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Fields
he: שדות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Popup
he: פופאפ
