Popup field group (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Fields
lv: Lauki

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Link text
lv: Saites teksts
