Popup field group (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક
