Popup field group (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Yes
it: Sì

en: Fields
it: Campi

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Link text
it: Testo del collegamento
