Popup field group (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Fields
et: Väljad

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Link text
et: Lingi tekst
