Popup field group (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Fields
hr: Polja

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Link text
hr: Tekst poveznice
