Popup field group (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Fields
hu: Mezők

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Popup
hu: Felugró

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Position horizontal
hu: Vízszintes helyzet

en: Position vertical
hu: Függőleges helyzet
