Popup field group (8.x-1.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Fields
ka: ველები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი
