Popup field group (8.x-1.5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: About
bn: সম্পর্কে
