Popup field group (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Fields
ja: フィールド

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: Features
ja: フィーチャー

en: About
ja: アバウト

en: Popup
ja: ポップアップ
