Popup field group (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Fields
da: Felter

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Link text
da: Linktekst

en: About
da: Om
