Popup field group (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Fields
gl: Campos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Features
gl: Funcionalidades

en: About
gl: Información

en: Popup
gl: Emerxente
