Popup field group (8.x-1.6) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Fields
jv: Field

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Link text
jv: Teks pranala

en: About
jv: Ngenani
