Popup field group (8.x-1.6) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: About
ug: ھەققىدە
