Popup field group (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Yes
ca: Sí

en: Fields
ca: Camps

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Features
ca: Funcionalitats

en: About
ca: Detalls

en: Popup
ca: Emergent
