Popup field group (8.x-1.7) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Fields
cs: Pole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Link text
cs: Text odkazu

en: About
cs: Popis
