Popup field group (8.x-1.7) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Yes
es: Sí

en: Fields
es: Campos

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Link text
es: Texto del enlace

en: Features
es: Características

en: About
es: Acerca de

en: Popup
es: Emergente
