Popup field group (8.x-1.7) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Fields
eu: Eremuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: About
eu: (r)i buruz
