Popup field group (8.x-1.7) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: About
ps: په اړه
