Popup field group (8.x-1.7) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Fields
vi: Các trường

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Features
vi: Tính năng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Popup
vi: Tự mở

en: Modal
vi: Cách thức
