Popup field group (8.x-1.8) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Fields
fi: Kentät

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: About
fi: Tietoja

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
fi: CSS-luokka saa sisältää ainoastaan kirjaimia, numeroita, väliviivoja ja alaviivoja.
