Popup field group (8.x-1.8) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Fields
pt: Campos

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Features
pt: Funcionalidades

en: About
pt: Sobre

en: Adds a new field group option "popup" which puts its children in a simple popup.
pt: Adiciona uma nova opção de grupo de campos "pop-up" que coloca os seus filhos num pop-up simples.
