Popup field group (8.x-1.8) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: About
ta: பற்றி
