Popup field group (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Fields
oc: Camps

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Features
oc: Foncionalitats

en: About
oc: A prepaus
