Popup field group (8.x-1.9) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Fields
tr: Alanlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Features
tr: Özellikler

en: About
tr: Hakkında

en: Popup
tr: Açılır pencere
