Popup link formatter (2.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: None
da: Ingen

en: CSS class
da: CSS klasse

en: Fields
da: Felter

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: Progress
da: Fremdrift
