Popup link formatter (2.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: None
es: Ninguno

en: CSS class
es: Clase CSS

en: Fields
es: Campos

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Fullscreen
es: Pantalla completa

en: Throbber
es: Pulsador

en: Progress
es: Progreso
