Popup link formatter (2.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: None
he: ללא

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Fields
he: שדות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Bar
he: סרגל

en: Fullscreen
he: מסך מלא
